“Jesteś pragnieniem” nowym singlem zespołu Sorry Boys

“Jesteś pragnieniem” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album Sorry Boys, który ukaże się wiosną tego roku.

fot. materiały promocyjne

Utwór można było usłyszeć w spocie filmowym telewizji TVN. Nowa propozycja jest wyraźnym krokiem naprzód całego zespołu. Posiada elementy znane chociażby z albumu “ROMA”, ale tworzy nieco nowocześniejszą formę. Kompozycja jest niezwykle żywiołowa, a unosi ją mocno charakterystyczny głos Beli Komoszyńskiej.

Zespół Sorry Boys kończy pracę nad nową płytą. Wiadomo już teraz, że wszystkie piosenki będą w języku polskim. Producentem muzycznym został po raz kolejny Marek Dziedzic. Grupa nadal współpracuje z wytwórnią Mystic Production.

 

Sorry Boys to zespół alternatywny, założony w 2006 roku w Warszawie przez Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. W tym samym roku dołączyła do nich wokalistka Bela Komoszyńska. Laureaci “Nagrody dziennikarzy” na festiwalu TOPtrendy 2014. W marcu 2017 roku płyta “ROMA” uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Album roku alternatywa. 

Słowa: Bela Komoszyńska Muzyka: Bela Komoszyńska, Marek Dziedzic Produkcja muzyczna: Marek Dziedzic Miks i mastering: Bartosz Dziedzic Perkusja: Wojtek Deręgowski Bas: Patryk Stachura

Leave a Reply