Hey J z premierowym singlem i zapowiedzią płyty

Hey J prezentuje kolejny singiel pt. “A było na tak”. Piosenka zwiastuje zbliżającą się premierę płyty “Puzzle”, która ukaże się 1 marca.

„A było na tak” opisuje historię, która może spotkać każdego z nas. Nie jest to utwór typowo o miłości, ale o wyborach, których doświadczamy. Wiele razy na swojej drodze spotykamy znaki, strzałki, otrzymujemy rady, które doceniamy po jakimś czasie. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy do pewnych spraw nastawieni negatywnie, a potem okazuje się, że było to zupełnie niepotrzebnie. Utwór powstał pod wpływem chwili, udanych wakacji z ukochanym. Jest dla każdej zakochanej osoby, ale i dla tej, która dopiero szuka swojej połówki. Każdy na swojej drodze boryka się z różnymi rozterkami. Ważne, by w tym wszystkim znaleźć pozytywne myślenie.

 

“A było na tak” to czwarty singiel Hey J, który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty pt. “PUZZLE”. Do tej pory Hey J wydała utwory pt. “Poskładaj mnie”, “Dziś”, “Piosenka pozytywna”. Powyższe utwory były emitowane w lokalnych radiach jak i ogólnopolskiej sieci Radio Eska. Hey J współpracuje z wytwórnią MyMusic, która odpowiada za dystrybucje utworów. Za produkcję muzyczną odpowiada warszawski producent Michał Wrzosiński (Michał Wrzos).

Płyta “PUZZLE” to układanka życiowa. Można na niej znaleźć muzykę z gatunku electro, pop, alternatywy czy rock’a. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, bo taka właśnie jest Hey J-wielowymiarowa. Płyta jest bardzo kobieca, życiowa, ale i inspirująca do działania. Celem Hey J było pozytywne nastawienie osób jej słuchających, ale i takich, którzy zrozumieją jej historię.

Leave a Reply