KOLORY z nowym utworem “Plantarium” [PREMIERA]

Zespół KOLORY prezentuje premierowy utwór “Planetarium”. We wrześniu 2018 roku grupa nawiązała współpracę z wytwórnią KAYAX. W ramach projektu „My Name Is New” zespół promował single „Butelka” i “Oswój mnie”.


fot. materiały promocyjne

Jak mówi wokalista Sebastian Szuła o piosence:


“Utwór pt. „Planetarium”, to wbrew pozorom nie numer o porannym joggingu (śmiech).

Mówi o uciekaniu od problemów w działanie, chyba każdy z nas miał do czynienia z czymś od czego chciał uciec, wspomnieniami, które nam nie służą. Jest też o tym, jak nasza pamięć koloryzuje i rozmywa zapisane dane, przez co wspomnienia, coś na czym budujemy naszą tożsamość, bywają nie do końca godne zaufania.”

Muzycy  zespołu KOLORY wspólnie tworzą indie rockowe brzmienia, czerpiąc także inspiracje z innych gatunków muzycznych.  Zespół  tworzą: Sebastian, Igor, Krystian i Michał. Połączyła ich przyjaźń, Górny Śląsk oraz miłość do muzyki.

Na koncie mają już dwie wydane EPki: “Vivid” (2016) i “Shine” (2017). Zespół prężnie się rozwija. Wśród osiągnięć można wyróżnić udział w dużych festiwalach, takich jak Enea Spring Break, Woodstock Festival (obecnie Pol’and’RockFestival), Open’erFestival, AlterFest oraz Sofar Sounds.

Leave a Reply