Eurowizyjna propozycja zespołu Clödie

“Devil In Disguise” to najnowsza, mocno energetyczna propozycja Clödie. Klaudię Trzepizur można kojarzyć z programów “Must Be The Music” czy “The Voice of Poland” oraz z coveru Zombie – The Creanberries.

“Devil In Disguise” to tegoroczna propozycja eurowizyjna zespołu.
Piosenka pokazuje silną ale jednocześnie rozdartą wewnętrznie kobietę, która zmaga się z toksyczną osobą, którą ma obok siebie.

fot. materiały promocyjne

“W dzisiejszym Świecie spotykamy różnych ludzi na swojej drodze, którzy niejednokrotnie chcą nas tylko wykorzystać i nie zawsze chcą dla nas dobrze, dlatego też “kochane kobiety” bądźcie silne i róbcie to co dla was samych jest najważniejsze, spełniając przy tym swoje marzenia” – mówi Klaudia.

Clödie to rockowa formacja na czele której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia “Clödie” Trzepizur.

Klaudię można kojarzyć z programów “Must Be The Music” czy “The Voice of Poland” oraz z coveru Zombie – The Creanberries, który zdobył pozytywne recenzje z całego świata oraz popularność na YouTube. Sporym zainteresowaniem cieszy się również cover Małgorzaty Ostrowskiej “Meluzyna” oraz ich poprzedni singiel “GO!”. W  programie “The Voice” zaśpiewała piosenkę “It’s a Heartache” – Bonnie Tyler. Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określana jest polską Bonnie Tyler.

Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność. Zespół stawia na rockowe brzmienie lat 80tych z nutką nowoczesności.

Jedna odpowiedź do “Eurowizyjna propozycja zespołu Clödie”

Dodaj komentarz