Trzeci singiel zapowiadający płytę duetu Kwiat Jabłoni

Po wielkim sukcesie “Dziś późno pójdę spać” i “Niemożliwe”, Kwiat Jabłoni prezentuje trzeci singiel zapowiadający debiutancki album. Duet tym razem postawił na nieco żywszą kompozycję. “Nic więcej” można zobaczyć w odsłonie live oraz posłuchać w serwisach streamingowych wersji studyjnej. Płyta duetu ukaże się 1 lutego.

“Czasami zapominamy co to znaczy być szczęśliwym. Przyszło nam żyć w świecie, w którym nie mamy żadnych ograniczeń – możemy być kim chcemy, gdzie chcemy, możemy być kowalami własnego losu, architektami sukcesu. Możemy codziennie pokonywać siebie, codziennie wygrywać, codziennie robić o jedną pompkę więcej. W tej szalonej pogoni za nieuchwytnym horyzontem sukcesu zapominamy, że w szczęściu może chodzić o coś zupełnie innego.
Na przykład o obecność drugiej osoby. Być może wystarczy, że po prostu JESTEM dla kogoś, podczas gdy ten ktoś JEST dla mnie.” (Jacek Sienkiewicz)

Rodzeństwo Sienkiewiczów śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym. “Niemożliwe” to album głęboko poruszający zarówno słowami, jak i muzyką.

Pod koniec lutego zespół wyruszy w trasę promującą album “niemożliwe”. Kwiat Jabłoni szykuje niespodzianki i już nie może doczekać się kolejnego spotkania ze słuchaczami.

27 LUTEGO – WROCŁAW – STARY KLASZTOR
28 LUTEGO – ZIELONA GÓRA – KAWON
02 MARCA – BYDGOSZCZ – ESTRADA STAGEBAR
08 MARCA – ZABRZE – CK WIATRAK
15 MARCA – LUBLIN – DOM KULTURY
17 MARCA – WARSZAWA – NIEBO
22 MARCA – BIAŁYSTOK – ZMIANA KLIMATU
28 MARCA – OLSZTYN – NOWY ANDERGRANT
29 MARCA – WILNO – DOM KULTURY POLSKIEJ
03 KWIETNIA – ŁÓDŹ – SCENOGRAFIA
04 KWIETNIA – RZESZÓW – LUKR
05 KWIETNIA – KRAKÓW – KLUB STUDIO
13 KWIETNIA – SZCZECIN – KOLUMBA 4
14 KWIETNIA – TORUŃ – LIZARD KING
24 KWIETNIA – GDAŃSK – PARLAMENT
25-27 KWIETNIA – POZNAŃ – ENEA SPRING BREAK FESTIVAL

Dodaj komentarz