Pierwszy singiel i teledysk zapowiadający nową płytę Voo Voo

Teledysk do piosenki “Się poruszam 1” promuje nowy album zespołu Voo Voo pt. „Za niebawem”, który ukaże się 15 lutego nakładem wydawnictwa Agora.

Nadia Vadori – Gauthier, bohaterka tego teledysku, od 2015 roku po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

 

fot. materiały promocyjne

 

Nie tak dawno koncertowali z entuzjastycznie przyjętą płytą “7”. Teraz weszli do studia S-4 Polskiego Radia w Warszawie, by zarejestrować nowy album, który ukaże się niebawem, bo już na początku 2019 roku.

Obecni od przeszło 30 lat na polskiej scenie muzycznej Voo Voo znów zaserwują amatorom dobrych brzmień wspaniałą muzyczną ucztę.

– Nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą – mówi Wojciech Waglewski. Niespodzianek nie będzie natomiast w składzie zespołu. Nie zmienia się również producent płyty, ponownie będzie to syn wokalisty, Piotr ‘Emade’ Waglewski, odpowiedzialny także za miks nadchodzącego wydawnictwa. Nowa trasa koncertowa promująca płytę wystartuje z początkiem wiosny 2019.

Dodaj komentarz