Michał Szpak w Łodzi [FOTORELACJA]

14 stycznia w łódzkim Teatrze Muzycznym odbył się koncert Michała Szpaka. Prezentujemy naszą fotorelację z tego wydarzenia.

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. 13 października 2018 roku finalista programu X-Factor i juror The Voice of Poland wyruszył w trasę “Dreamer Tour”, podczas której promuje najnowszą płytę.

Wszystkie zdjęcia – Bartosz Kuśmierski Photography

Single, które do tej pory się ukazały – “Don’t Poison Your Heart”, “Dreamer (Thanks To You My Friends)”, “Rainbow” i “King Of The Season” są zaledwie namiastką tego, co można usłyszeć na koncertach.

Album, który miał premierę 7 września 2018 roku, według słów samego artysty oddaje jego sentyment do muzyki lat 80 i 90, możemy więc spodziewać się kompilacji rocka, bluesa, jazzu i pop.

Oprócz piosenek z nowej płyty, podczas koncertu w Łodzi nie zabrakło największych przebojów wokalisty, w tym m.in. piosenki eurowizyjnej “Colour Of Your Live” i wyjątkowo zinterpretowanego coveru “Jaskółka uwięziona”. Michał zaprezentował się z najlepszej strony, pokazując pełnię swoich możliwości wokalnych.

 

 

7 odpowiedzi na “Michał Szpak w Łodzi [FOTORELACJA]”

  1. Zdjęcia fantastyczne, a koncert tak jak poprzednie które widziałam, na pewno emocji i energii. Byłam w Bydgoszczy i na dwóch we Wrocławiu, jutro jestem w Szczecinie.

  2. Świetny wokalista.Nie potrzebujący spektakularnej oprawy bo sam jego głos jest taką własnie oprawą na koncercie aczkolwiek takie drobiazgi jak trąbka czy solówki gitarowe jeszcze bardziej dodają magi.Do tego Michał ma świetną ekipe muzyków💕💖

Dodaj komentarz