Nietypowe wydanie płyty INY WEST

2 lutego ukaże się album INY WEST pt. “Girls”. To długo oczekiwany powrót, mocny głos na polskiej scenie transu i nowofalowej elektroniki z elementami techno i folku.

Fizyczny krążek “Girls” wytopiony został z białej czekolady z kodem do ściągnięcia muzyki. Premiera czekopłyty będzie miała miejsce w Miłości w dniu koncertu 2 lutego.

fot. materiały promocyjne (Monika Jelińska)

Ina, czyli producentka, autorka muzyki i tekstów, łącząca minimalistyczny chłód brzmienia wczesnego Depeche Mode z koncertowa energia Die Antwoord. W wydaniu na żywo serwuje połączenie klasycznego instrumentarium, tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii.
Akt jaskrawy i opalizujący. Uniesienie ponad decorum i ostrożność.

Debiutancki album wydała pod pseudonimem Cosovel (2015), ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w Polsce (Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival) i za granicą (The Great Escape (UK), Reeperbahn (DE), MENT (SLO), Mu:Con, Zandari (KOR), Fantoche (CHE) ).
Współpracowała z Piotrem Roguckim, Julią Marcell; obecnie występuje w składzie koncertowym zespołu Tego Typa Mesa oraz z Teatrem Polskim w Bydgoszczy (muzyka do spektaklu Sprawa. Dzieje się dziś).

 

Leave a Reply