Debiutancki album Łukasza Łyczkowskiego i zespołu 5 Rano

Łukasz Łyczkowski po zajęciu drugiego miejsca w ósmej edycji The Voice of Poland, wraz z matczyną formacją 5 RANO nagrał nowy album zatytułowany „Korzenie”. Jednym z singli promujących ten krążek jest utwór “Nie wiem jak”, do którego powstał teledysk.

fot. materiały promocyjne

 

Po tak wielkim sukcesie komercyjnym wszyscy spodziewali się, że wydawnictwo będzie odpowiadało obecnym trendom, lecz nic bardziej mylnego. Styl 5 RANO ukształtowany przez zespoły z lat 70-tych, tym co najlepsze w latach 90-tych, szczególnie rodem z Seattle stoi w afroncie do tego, czemu mainstream obecnie hołduje.

 Nie bacząc na oczekiwania rynku muzycznego muzyka zawarta na nowym wydawnictwie to kwintesencja tego, czego oczekujemy od rockowej kapeli, czyli nieokiełznane dzikie riffy i szczere do bólu teksty.

Album ,,Korzenie” to swoisty hołd takim gatunkom jak hard rock, metal, grunge, blues, southern rock, czy nawet rock progresywny. Zespół pod opieką Piotra Łukaszewskiego nagrywał w renomowanym studio CUSTOM34, co gwarantuje najwyższy standard brzmienia.

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO zaprasza na koncerty w ramach trasy ,,To jest mój Rock&Roll”, promującej album. Wszyscy Ci, którzy szukają szczerości, całkowitego oddania muzyce z pewnością się nie zawiodą.

3 odpowiedzi do “Debiutancki album Łukasza Łyczkowskiego i zespołu 5 Rano”

  1. Mam płytę i naprawdę wspaniałe brzmienie, byłam na koncertach zespołu i takich emocji i wzruszeń nie doznałam od czasu ” Dżemu”. Oni są rewelacyjni na żywo!

Dodaj komentarz