Nowy singiel zespołu TRT i zapowiedź płyty

Zespół TRT powstał w 2016 roku z inicjatywy ex-muzyków takich kapel jak The Bill i Farben Lehre “Punk Projekt”. W listopadzie 2018 zaprezentowali premierowy utwór “Battlefield”, który zapowiada ich płytę.

Od początku 2017 roku kapela intensywnie koncertowała, na scenach klubowych w całym kraju. Oprócz samodzielnych koncertów występowali m.in w towarzystwie zespołów Chemia, Acid Drinkers oraz Nocny Kochanek.

fot. materiały promoocyjne

Pierwszym singlem zespołu był “Jeden” który znalazł się na wszystkich najważniejszych serwisach muzycznych takich jak Spotify czy iTunes, natomiast 10 kwietnia 2018 roku ukazał się drugi singiel “Zazdrość”. Zespół dał poznać się jako wulkan scenicznej energii i mocnych riffów. Dwa lata ciężkiej pracy, ale i również spore zmiany personalne w tym czasie, zadecydowały o dzisiejszym obliczu kapeli.

Ostatnie miesiące dla kapeli, to był intensywny czas spędzony nad komponowaniem materiału na debiutancki album. Jego premiera zapowiadana jest na początek 2019 roku.

Ich muzyka to mocne uderzenie, skierowane w stronę bezkompromisowej, siarczystej i przy tym profesjonalnie prezentującej się muzyki hardrockowej.

Skład zespołu:
Darek Dolny – Wokal
Sebastian Stańczak – Gitara
Jan Nowak – Bas
Artur “Artie” Woźniak – Perkusja

Dodaj komentarz