L.U.C. z Sarsą i Katarzyną Figurą w kolejnym singlu z płyty “GOOD L.U.C.K”

Prezentujemy trzeci singiel z muzyczno-filmowej płyty Łukasza L.U.C. Rostkowskiego „GOOD L.U.C.K”. Ten album to niezwykła kooperacja artystów z pogranicza popu, samplingu, chill-hopu i elektroniki teledysk do utworu powstał we współpracy ze słuchaczami. W “Dobrej fali” gościnnie pojawiły się Sarsa i Katarzyna Figura.

Każdy mógł przesłać swoje filmiki z Bałtykiem a najlepsze kadry dostały się do wspólnego teledysku. Pierwszy taki klip L.U.C. stworzył kilka lat temu do utworu „Oda do Młodości”.

Muzyk i multimedialny performer Łukasz „L.U.C.” Rostkowski, laureat „Paszportu Polityki”, „Yachów” i „Mateusza Trójki”, prezentuje kolejną solową płytę zainspirowaną światem filmu.

 

W piosenkach, filmach i etiudach spotykają się muzycy i aktorzy, m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura, Robert Cichy i Karolina Czarnecka!

Pozytywne jazzowo-chilloutowe bity i sample z lat 70-tych tworzą tło dla grona wspaniałych gości. Za produkcję odpowiedzialny jest L.U.C. oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i BRK współpracujący z GrubSonem. Płyta to sarkastyczna, ale i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności losu i telenowelowości ludzkich zmagań.

Lista utworów:
1. Prolog – feat. Tomasz Kot
2. Lucki Fil – feat. Bovska, Tomasz Kot, Cezi Studniak, ES.CE
3. Metamorfozy – feat. Laboratorium Pieśni
4. Fruń – feat. Karolina Czarnecka, Laboratorium Pieśni, ES.CE
5. Czajnik – feat. Tomasz Kot
6. Kompromisy – feat. Bovska, Tomasz Kot, ES.CE
7. Singli sabat – feat. Bovska, Arek Jakubik, BRK
8. Relacja z pierwszej połowy spotkania – feat. Tomasz Kot
9. Telenowelove – feat. Wojciech Mecwaldowski, ES.CE
10. Najlepsze przede mną – feat. Sarsa, Gutek, DJ FEEL-X, Robert Cichy
11. Czekolada – feat. Robert Cichy, ES.CE
12. Good L.U.C.K. – feat. Tomasz Kot, ES.CE
13. Dobra fala – feat. Katarzyna Figura, Sarsa, ES.CE

Leave a Reply