Natalia Nykiel zakończyła trasę V Tour prezentując “Jak żądło” z płyty T.Cover

Koncertem w warszawskiej Stodole Natalia Nykiel zakończyła ostatnią trasę promującą album „Discordia”, V Tour. W trakcie koncertu publiczność po raz pierwszy mogła usłyszeć na żywo cover T.Love „Jak żądło”. Natalia zaprezentowała kawałek w intrygującej, mrocznej aranżacji.

Cover „Jak żądło” został nagrany z okazji 35-lecia zespołu T.Love. Do utworu powstało lyric video, które można zobaczyć poniżej. Jak przyznaje sama Natalia:

fot. materiały promocyjne

“Chcieliśmy z Foxem trochę zaszaleć przy tym coverze i stwierdziliśmy, że znajdziemy taki utwór, który nie będzie zbyt popularny, ale za to mocny tekstowo i który będzie dawał duże pole do popisu jeśli chodzi o aranż. Takim kawałkiem na pewno jest „Jak żądło”. Tekst jest genialny. Uważam też, że w aranżu, który zrobiliśmy razem z Foxem, kawałek nabrał innego, trochę narkotycznego znaczenia. Aranż jest bardzo mroczny, basowy, wręcz transowy. Bardzo pasuje do tego tekstu, dla którego jest podbiciem. Z drugiej strony to jest też coś takiego, co siedzi mi i Foxowi w głowie i było oczywiste, że to ma pójść w taką stronę” – Natalia Nykiel.

W ostrym, mrocznym lyric video widzimy samochód driftujący nocą po polnych drogach. Klip dodatkowo podbija klimat utworu. – Najlepiej słucha mi się tego numeru, kiedy jadę nocą po mieście, z rozkręconymi głośnikami, dlatego to lyric video wydaje mi się bardzo odpowiednie – wyjaśnia Natalia.

Trasa V Tour to ostatnia trasa promującą album „Discordia”. Podczas koncertów publiczność miała okazję usłyszeć wszystkie utwory z ostatniego wydawnictwa, w tym te dostępne wyłącznie w wersji deluxe: „The Lovers” i „Odbicie”, których zabrakło na trasie „Total Tour”. W setliście nie brakowało także uwielbianych przez fanów hitów, takich jak „Spokój”, „Kokosanki”, „Total Błękit”, czy starszych – „Bądź duży” i „Error”. V Tour to też była pierwsza okazja do usłyszenia na żywo najnowszego singla „Łuny” oraz „Pokoju 5” w zupełnie nowej zaskakującej aranżacji, który artystka wykonywała przy akompaniamencie samego fortepianu.

Leave a Reply