KOLOROFONIA z nowym singlem “Chcesz”

“Chcesz” to ostatni singiel zapowiadający drugi album projektu KOLOROFONIA. Nie czekając na klip utwór trafił na YouTube i do streamingu w ostatni piątek października. Sam album pojawić ma się w sieci w pierwszej połowie listopada, a w postaci krążka CD pod koniec tego samego miesiąca.

 

fot. materiały promocyjne (fanpage)

 

 

Przedpremierowo, zarówno ten, jak i pozostałe niepublikowane utwory z nadchodzącej płyty usłyszeć można podczas codziennej audycji (wideorelacji) na fejsbukowym profilu (a wcześniej również na Instagramie i kanale YouTube), która od połowy października gromadzi codziennie niesamowicie dopingującą widownię skupioną wokół tego daleko wykraczającego poza ramy muzyczne przedsięwzięcia.

To tam również znajdziemy utwory, które z jakichś powodów nie trafiły finalnie na płytę, jak i te starsze, planowane jako bonusy na reedycję debiutanckiego albumu, który wstępnie zapowiadany jest na 2019.

KOLOROFONIA to Michał “KOLO” Kisielewski, pomysłodawca projektu, autor tekstów i raper oraz Albert “TONTON AL” Toruński, tworzący warstwę muzyczną projektu.
Na swym koncie mają debiutancki album “PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ” (lipiec 2015) oraz wydaną rok później epkę “2K16”.

Słowa: Michał “KOLO” Kisielewski / Muzyka: Albert “TONTON AL” Toruński

Leave a Reply