Zespół No Logo i Maria Sadowska w piosence “Serce na sygnale”

Zespół No Logo prezentuje piosenkę “Serce na sygnale”, w której gościnnie zaśpiewała i pojawiła się w teledysku Maria Sadowska. Obejrzyjcie odważny klip do tego utworu.

“Czy spotyka Was czasami krótka historia o miłości w której to wy gracie główną role? Czy będziecie umieli wykorzystać tę szansę?”

fot. materiały archiwalne zespołu

Najnowsza piosenka zespołu No Logo – “Serce na Sygnale”, z gościnnym udziałem Marii Sadowskiej wprowadza nas w melancholijny klimat samotności w wielkim mieście.

Teledysk, który do niej powstał jest zapisem jednego dnia zagubionej miłości. Obraz wyreżyserowała Joanna Krochmalska, a w jednym z krótkich epizodów teledysku pojawia się Liroy. Maria Sadowska i jej mąż Adrian Łabanowski zagrali w teledysku główne role i nakręcili go tuż przed swoim ślubem żeby zawsze pamiętać, że dobrze jest dbać o to co nas spotyka.

Teledysk promuje trasę “Symfonia Miasta”, która jest wyjątkowym muzyczno-filmowym projektem i pierwszą pełną kooperacją Marii Sadowskiej z grupą NO LOGO.

No Logo to zespół muzyków praktycznie z jednego małego miasteczka. Mówią o nas, że każdy z nas jest z zupełnie innego tworzywa. Połączenie nas w całość tworzy jednak spójny charakter, który zaczął toczyć się swoim własnym życiem i obrał wymienioną już wyżej nazwę.

 

Jedna odpowiedź do “Zespół No Logo i Maria Sadowska w piosence “Serce na sygnale””

Leave a Reply