Natalia Nykiel w trasie koncertowej

Natalia Nykiel jest obecnie w trakcie trasy V Tour zamykającej promocję jej najnowszej płyty “Discordia”. Wkrótce wokalistka pojawi się w Gdańsku, Katowicach, Bydgoszczy i Warszawie!

Rok od premiery drugiej płyty Natalii Nykiel jest dla wokalistki obfity w sukcesy. „Discordia” zebrała świetne recenzje, cieszy się dużą popularnością (18 milionów odtworzeń samych singli na YouTube) i zdobyła wiele wyróżnień, m.in. O!Lśnienie 2017 dla najlepszej polskiej płyty ubiegłego roku. Natalia zagrała imponującą trasę Total Tour.

 

fot. materiały promocyjne

 

Niedawno pojawiła się zaskakująca live sesja, którą Natalia Nykiel nagrała na specjalne zaproszenie platformy Vevo. Na kontrze do koncertowej odsłony artystki i mocnych bitów, z których jest znana, Natalia po raz pierwszy zaprezentowała swoje subtelne, emocjonalne oblicze aranżując swoje utwory na duet. Mamy niepowtarzalną okazję, aby usłyszeć przejmujący „Pokój 5” i „Łuny” na żywo przy akompaniamencie samego fortepianu.

 

Jak zdradza sama artystka, m.in. w takiej formie możemy ją usłyszeć podczas trwającej trasy koncertowej. Natalia wystąpi jeszcze w pięciu miastach:

8.11 – Łódź / Wytwórnia
15.11 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
17.11 – Katowice / Królestwo
26.11 – Bydgoszcz / Kinoteatr Adria
28.11 – Warszawa / Stodoła

 

 

Kilka tygodni temu wokalistka wydała singiel „Łuny”, którym przypieczętowała pozycję liderki w gatunku polskiej muzyki elektronicznej. Do utworu pojawił się właśnie teledysk zrealizowany w Hiszpanii w Gaudi District, zaprojektowanym przez katalońskiego artystę Ricardo Bofilla.

 

 

Leave a Reply