Igor Herbut z klipem do piosenki “Miłość jest wszystkim”

Utwór Igora Herbuta pt. “Miłość jest wszystkim” pochodzi z filmu o tym samym tytule, którego premiera odbędzie się już 23 listopada. Właśnie swoją premierę miał klip do tej piosenki.

‘Za kilka tygodni na ekrany kin wejdzie film pt. ‘Miłość jest wszystkim’ w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Ja już go widziałem. Jest świetny i wzruszający. Widziałem go dlatego, że okazało się, że reżyser bardzo lubi to co robię i zaprosił mnie do napisania utworu do filmu.’ – tak o nowym utworze mówi jego autor.

fot. materiały promocyjne

“Miłość jest wszystkim” to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych wystąpią: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas.

To już druga piosenka Igora nagrana specjalnie do filmu. W 2014 roku wokalista zaprezentował utwór “Wkręceni – nie ufaj mi”, do komedii “Wkręceni”.

Muzyka – Igor Herbut

Tekst – Małgorzata Dacko, Igor Herbut

Produkcja muzyczna, mix/mastering – Marcin Bors

Teledysk do nowego singla zrealizowała ekipa AG Studio.

Leave a Reply