Premiera nowej płyty Power of Trinity już 7 września. Znamy listę piosenek

“Ultramagnetic” to czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity. Płyta, która ukaże się 7 września,  zawiera jedenaście utworów, które powstały w czasie wielkich zmian, zarówno tych zespołowych, jak i prywatnych.

fot. materiały promocyjne (Universal Music Polska)

Zmian na lepsze,  z nową jakością,  świeżym spojrzeniem, ale tez doświadczeniem. Produkcję po raz drugi muzycy powierzyli Agimowi Dżeljilji.

 

“Agim to świetny człowiek, którego zaangażowanie i pomysły okazały się nie do przecenienia. Reszta z nas dojrzała i liczymy, że  doświadczenie plus świeżość dały doskonałą mieszankę „Ultramegnetic”, która przyciągnie wasze zmysły i ciała”  komentuje Paweł Wochna.

Power of Trinity powstali w 1996 roku w Łodzi. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu “11” znalazła się na liście 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu “Teraz Rock”.

Drugi album “Loccomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel “Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie YouTube to niemal sześć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festival, na którym wystąpił m.in. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park.

Na początku września 2014 odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka “Legorock”.

8 czerwca 2018 ukazał się singiel i klip “Telefon” promujący najnowszy, czwarty album zespołu, “Ultramagnetic”.

1. GDZIE ONI SĄ

2. TELEFON

3. OGIEŃ

4. BLASK

5. BEZCZELNIE

6. WIELKI DZIEŃ

7. KONTRA

8. RAZEM

9. WTOREK

10. FENG SHUI

11. PRYWATNY RAJ

Leave a Reply