Już 14 lipca startuje trasa Spragnieni Lata

Już 14 lipca na Placu Nowy Targ we Wrocławiu startuje 7. cykl koncertów “Spragnieni Lata“. Zagrają: Smolik//Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins i gość specjalny: Xxanaxx.

“Jesteśmy już bardzo spragnieni dobrej muzyki i wakacyjnych plenerów w festiwalowym klimacie. To będzie niesamowicie energetyczna i różnorodna edycja. Usłyszymy sporo nowości, niecodzienne aranże, porywające brzmienia” – zapowiada Robert Walewski, współtwórca trasy.

Koncertowy rozkład przedstawia się tak:

14.07.2018 – WROCŁAW, Plac Nowy Targ
21.07.2018 – WARSZAWA, Park Sowińskiego
04.08.2018 – GDAŃSK, Stocznia Gdańska
11.08.2018 – POZNAŃ, Jezioro Maltańskie
15.09.2018 – LUBLIN, Błonia pod Zamkiem Lubelskim

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny!

Koncerty poprowadzi wokalistka i dziennikarka muzyczna Kasia „Novika” Nowicka, która jest też autorką cyklu wideo wywiadów z artystami.

Jak zapowiada Marcelina, podczas tych koncertów będziemy mogli usłyszeć jej premierowy materiał:

“Przede wszystkim nastawiam się na to, aby zagrać nową płytę i nowe rzeczy. A jeśli stare, to zupełnie inaczej i to jest w zasadzie najfajniejsze”.

Kasia Lins zaprezentuje utwory ze swojej płyty “Wiersz ostatni”, która ukazała się w lutym tego roku. Być może nie zabraknie też coveru “California Dreaming” z repertuaru The Mamas & The Papas.

Nowy repertuar zapowiedział też Andrzej Smolik, który wystąpi z Kevem Foxem. Ponoć ich premierowe piosenki są bardziej energetyczne i nadają się nawet na koncerty plenerowe.

“Letnie koncerty wyzwalają niesamowite emocje, zarówno w muzykach, jak i bawiącej się publiczności. To coś niepowtarzalnego. Zapraszamy serdecznie, ale ostrzegamy: nasze kawałki to niebezpieczna mikstura – wybuchowa i uzależniająca!” – zapowiada Michał Wasilewski z duetu Xxanaxx.

 

Leave a Reply