“Muzyka na siedem tygodni lata”. Znajdź czas na słuchanie płyt!

Właściwie nigdy nie ma czasu na słuchanie płyt. Zwykle kończy się na tym, że jedziemy samochodem albo pracujemy a “coś leci w tle”. Popularność internetu przyniosła zalew muzyki, ale zabrała uwagę. Czasami jeszcze są okresy, kiedy łatwiej poświęcić jest czas tylko dla jakiegoś albumu. I chyba taki moment właśnie przyszedł – wakacje są do tego idealne!

Jeśli ktoś szukałby płyt, które posłużą jako ścieżka dźwiękowa wakacji, to z pomocą przychodzi Agencja Muzyczna Polskiego Radia proponując swoją kolekcję 10 płyt ze swojego katalogu pod nazwą “7 tygodni lata“. Starannie wyselekcjonowane wydawnictwa z obszernego katalogu Polskiego Radia to propozycja na tegoroczne wakacje. Zestaw zawiera różnorodne gatunki, ale coś co je łączy, to wysoka jakość.

 

Płyty objęte promocją to naprawdę niezwykłe muzyczne rarytasy. Jest tu muzyka Grzegorza Ciechowskiego w interpretacji m.in. Katarzyny Nosowskiej, Skubasa i Kayah. Obok siebie Marek Grechuta z muzyką Jana Kantego Pawluśkiewicza (z wieloma nieopublikowanymi wcześniej utworami) i ostatnia płyta Jana Borysewicza. Komeda z muzyką filmową i Chopin z płytą – przewodnikiem po jego twórczości.

Znajdą tu Państwo ostatnią płytę duetu Brylewski/Lipiński, czyli koncert Brygady Kryzys – legendy polskiej alternatywy, a także piosenki Agnieszki Osieckiej w jedynym zestawie ułożonym przez samą autorkę. Jest i Marek Niedźwiecki ze swoim unikalnym wyborem popu lat ’70, idealnym na długie trasy. Do tego wszystkiego jeszcze perełki z archiwum: trochę big-beatu z Niemenem, Tajfunami czy Karin Stanek, najlepszy polski rock’n’roll i psychodelia – m.in Test, Nurt i Ossian.

Wystarczy, że kupisz dwa produkty w promocyjnych cenach, a cena trzeciej wybranej płyty to tylko 7 zł. Dodajmy, że wśród produktów w tak okazyjnej cenie znajdziemy znakomite tytuły.

Akcja „7 tygodni lata” dostępna na stronie: www.sklep.polskieradio.pl w okresie od 9 lipca do 26 sierpnia br.

To może być ciekawa ścieżka dźwiękowa dwóch wakacyjnych miesięcy i ten właśnie soundtrack Państwu serdecznie polecamy.

“Biała flaga” w wykonaniu Piotra Cugowskiego z płyty “Ciechowski – spotkanie z legendą”

 

Brygada Kryzys – Except One i Brygada Kryzys z płyty “XXX live”

 

Marek Grechuta z płyty “Antologia” Jana Kanty Pawluśkiewicza

Leave a Reply