Tomasz Organek zapowiada nowy projekt ØNA i… książkę

Tomasz Organek zapowiedział nowy projekt ØNA, z którym pojawi się już podczas tegorocznej trasy Męskiego Grania. Muzyk coraz większą uwagę przykłada do wizualizacji swoich koncertów, o czym można było się przekonać podczas Festiwalu Opener w Gdyni. Zaskoczeniem może być, że muzyk wyda też książkę.

Koncert Organka z projektem ØNA będzie mieć miejsce na zakończenie trasy Męskiego Grania w Żywcu. Jak zapowiada muzyk, będzie to występ eksperymentalny w formie i wykorzystanych tu gatunków muzycznych.

Wokalista zaprosił do wzięcia w tym wydarzeniu kilka artystek z różnych kręgów sztuki, bo chodzi “o wypowiedź kobiet na różne tematy”.

fot. materiały promocyjne (Mystic)

 

Wkrótce zespół Tomasza Organka rozpocznie też prace nad trzecią płytą, która ma być nieco inna od wcześniejszych dokonań. Jednocześnie muzyk pisze też książkę, ale jak sam mówi “jest to proces, a natłok wydarzeń powoduje, że ciągle to odkładam w czasie”. Bohaterem ma być trzydziestokilkulatek, który po latach spotyka miłość z czasów młodzieńczych. Będzie to postać opisująca pewne przeżycia z perspektywy, tego co doświadczył sam muzyk.

 

 

Leave a Reply