“TOP OF THE TOP” Sopot Festival 2018

Tegoroczony Festiwal w Sopocie potrwa od 14 do 16 sierpnia. Na scenie pojawi się wielu polskich wykonawców, a niektórzy z nich będą świętować swoje jubileusze.

Pierwszy dzień festiwalu w Operze Leśnej to hołd w stronę muzyki lat 80. i 90. W koncercie „Forever Young” na sopockiej scenie pojawią się polscy i zagraniczni twórcy którzy wykonają swoje największe przeboje.  

Ukoronowaniem wspomnień będzie jubileusz 35-lecia wydania pierwszej płyty zespołu Lady Pank który pojawi się w Sopocie z gośćmi by przypomnieć największe przeboje z debiutanckiej płyty. Kolejnym punktem pierwszego dnia festiwalu będzie koncert #iLOVE w którym wystąpią polscy wykonawcy z najpiękniejszymi piosenkami o miłości. 

Drugi dzień festiwalu to koncert #iDANCE z największymi tanecznymi utworami.  W tanecznym klimacie będziemy świętować również jubileusz zespołu BLUE CAFEPonadto zapraszamy do koncertu „TOP OF THE TOP” w którym wystąpią zagraniczni artyści ze swoimi światowymi przebojami.

Ostatni dzień Festivalu to ukłon w stronę historii muzyki w Operze Leśnej : „The best of Sopot”. Wraz z orkiestrą przypomnimy artystów którzy debiutowali na scenie w Sopocie i zdobywali na niej nagrody Bursztynowego Słowika. Zabrzmią również ponadczasowe utwory największych światowych gwiazd które wystąpiły na deskach Opery Leśnej. 

W czwartek będziemy obchodzić dwa jubileusze: 40-lecie zespołu BAJM – gdzie usłyszymy największe przeboje zespołu.  Drugi jubileusz to święto zespołu BIG CYC – Skiba wraz z zespołem zaproszą do Opery wyjątkowych gości.

 

Leave a Reply