“Mapa naszych miejsc” nową piosenką OLY.

“Mapa naszych miejsc” to singiel zapowiadający drugi album Oly. To jednocześnie pierwszy utwór nagrany przez wokalistkę w języku polskim. Płyta ukaże się nakładem wytwórni NEXTPOP.

fot. materiały promocyjne

“To piosenka z nutą nostalgii za analogowym światem deskorolki, nocną jazdą rowerem po mieście, nastoletnią miłością, przyjaźnią i chęcią odnalezienia swojej własnej prawdy o życiu.

 

Jest pierwszym albo ostatnim dniem wakacji, wejściem w nieznane, wspomnieniami z czasów boomu na ”Midnight City” M83. Jest tęskniącą opowieścią o przedmieściach, złotej godzinie i czasach, kiedy Facebook i Instagram nie były jeszcze nieodłączną częścią życia”.

Oly. to singer-songwriterka o charakterystycznym głosie i niezwykle dojrzałej melodyce. Jest muzycznym samoukiem obdarzonym nieprzeciętną wrażliwością i talentem kompozytorskim, które uderzają od pierwszych dźwięków.

Zadebiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla `The Healing`, która ukazała się w sierpniu 2014 na kompilacji Tunnel Vision vol. 1: Slow Burning, wydawanej przez wytwórnię Nextpop. Jej pierwsza płyta pt. “Home” miała premierę w 2015 roku.

Leave a Reply