Powrót łódzkiego zespołu Power Of Trinity

„Telefon” zapowiada nowy, czwarty album zespołu Power Of Trinity, który ukaże się we wrześniu i nosi tytuł „Ultramagnetic”.

Klip do utworu „Telefon” to siódmy oficjalny teledysk grupy. Piosenka opowiada o tym, jak trudno zerwać z przeszłością, dawną miłością, o rozdrapywaniu jeszcze niezabliźnionych ran. Teledysk powstał we współpracy z Mania Studio.

Power of Trinity powstali w 1996 roku w Łodzi. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu, „11”, znalazła się wśród dziesięciu najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu „Teraz Rock”.

Drugi album „Locomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel „Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba odtworzeń w serwisie YouTube przekroczyła pięć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił m.in. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park.

Na początku września 2014 roku odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.

„Ultramagnetic”, czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity będzie miał swoją premierę 7 września 2018 roku.

Płyta zawiera 11 kawałków, które powstały w czasie wielkich zmian: zarówno zespołowych, jak i prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale też doświadczeniem. Na miejsce Krzyśka Grudzińskiego do składu dołączył Paweł Wochna – basista, którego obecność wniosła do zespołu świeżą energię. Produkcją albumu ponownie zajął się Agim Dżeljilji.

Skład zespołu:
Jakub Koźba – wokal
Łukasz Cyprys – gitara
Paweł Wochna – bas
Grzegorz Graczyk – perkusja

 

 

Leave a Reply