Koncert “Lubię wracać tam, gdzie byłem” poświęcony twórczości Wojciecha Młynarskiego

Prezydent Miasta Opola oraz Narodowe Centrum Polskiej Piosenki mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowy koncert noszący nazwę „Lubię wracać tam, gdzie byłem” – piosenki Wojciecha Młynarskiego.

 

Z informacji od organizatora:

 

Słowa piosenek nieżyjącego autora nucili niemal wszyscy, a większość z nich jest tak samo aktualna jak 20, 30 czy 50 lat temu. O Wojciechu Młynarskim można pisać bez końca, ale zamiast tego polecamy po prostu raz jeszcze wsłuchać się w teksty jego piosenek, a jedyna w swoim rodzaju do tego okazja będzie mieć miejsce 18 maja w opolskim Amfiteatrze, miejscu związanym zarówno z polską piosenką, jak i samym Młynarskim jak żadne inne.

Do koncertu, który w całości jest produkowany przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zaprosiliśmy syna Pana Wojciecha, Jana Emila Młynarskiego, który podjął się roli dyrektora artystycznego koncertu, a piosenki Wojciecha Młynarskiego wykonają znakomici goście: Katarzyna Nosowska, Gaba Kulka, Monika Borzym, Natalia Przybysz, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Marian Opania i Maciej Maleńczuk.

Na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, oprócz wcześniej wymienionych, pojawią się również: Artur Andrus, Jan Emil Młynarski, kwartet smyczkowy, zespół Młynarski Plays Młynarski, dlatego jest nam niezmiernie miło zaprosić na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które 18 maja odbędzie się w ramach tegorocznych Dni Opola.

Bilety w cenie 30 zł dostępne są już dziś on-line: https://bilety.ncpp.opole.pl

Leave a Reply