Pawbeats z nowym projektem i wyjątkowymi gośćmi

Już 13 kwietnia ukaże się nowa płyta pt. “Out” producenta, multiinstrumentalisty i kompozytora Marcina Pawłowskiego, znanego jako Pawbeats. Na albumie usłyszycie takich gości jak Ania Dąbrowska, Natalia Grosiak, Novika, Marika, Marcelina, Pola Rise, zespół XXANAXX oraz Robert Cichy i Buslav. Muzyka powstawała na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Pawbeats o płycie: “”Out” to album, który planowałem od kilku lat – zbierałem myśli, kompozycje, pomysły. Teraz czuję się jak debiutant, nieco po omacku poznając nowy muzyczny świat i to bardzo ciekawe przeżycie, myślę, że zarówno dla mnie jak i dla słuchaczy, o czym będziemy mogli się przekonać również na koncercie premierowym.”

 

Utwory z udziałem artystów z płyty “Out” będzie można usłyszeć podczas wielkiego koncertu w Auli UMK w Toruniu, który odbędzie się w dniu premiery (13.04). Ponadto Pawbeats zaprosił artystów, z którymi współpracował przy poprzednich albumach, a całe wydarzenie rozpocznie się od koncertu zaprzyjaźnionego zespołu Luxtorpeda.

Dotychczas Pawbeats dał się poznać jako producent albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty (m.in. Miuosh – “Prosto przed siebie”, Pih – “Dowód Rzeczowy” (trylogia), KęKę – “Nowe Rzeczy” czy też autorska “Utopia” oraz wydana w ubiegłym roku wspólna płyta z Kalim – “Chakra”). Na swoim koncie ma także współpracę z Natalią Nykiel, Justyną Steczkowską, Moniką Borzym, Krzysztofem Herdzinem czy Quebonafide.

1. Boję się, że… (ft. Marcelina)
2. Outcry (ft. Robert Cichy)
3. Transakcentacje (ft. XXANAXX)
4. Trzymaj mocno (ft. Natalia Grosiak)
5. Lęk (ft. Ania Dąbrowska)
6. Butterfly Wings (ft. Buslav)
7. INSØMNIA
8. Here and now (ft. Novika)
9. Who we are (ft. Pola Rise)
10. Gniew (ft. Marika)
11. Out

Pawbeats współpracował już m.in. z Marceliną przy płycie “Utopia” z 2014 roku, czego efektem jest utwór “Nie szukaj mnie”, gdzie usłyszycie także VNM.

 

 

Leave a Reply