Sonar z płytą i oficjalnym teledyskiem

23 marca ukazała się druga płyta zespołu SONAR pt. “Torino”. To wyraźny krok naprzód w ich twórczości. Wkrótce zaprezentujemy recenzję tego krążka. Pierwszym singlem promującym, do którego powstał teledysk jest utwór “Odkrywam”. Słowa do niego napisał Mateusz Holak.

Klimatycznie, intrygująco i ni do końca spokojnie jeśli chodzi o warstwę instrumentalną jawi się ten utwór. Zdecydowanie warto posłuchać.

fot. materiały promocyjne

Z nadesłanych informacji:

Półtora roku po debiutanckich “Pętlach” SONAR wraca z 11 premierowymi utworami, wśród których usłyszeć można po raz pierwszy Lenę śpiewającą po angielsku. Na płycie pojawia się też dwóch gości zza wielkiej wody – obdarzony pięknym głosem Miles Bonny oraz raper z Chicago – Squair Blaq. Trzecim gościem jest Holak, którego nie mogło zabraknąć na “Torino”.

Za teksty tym razem odpowiada kilka osób – wspomniany Mateusz Holak, Wanda Berger, Arek Sitarz (Ras) oraz Lena, która napisała teksty do anglojęzycznych utworów.

Za finalne, analogowe brzmienie albumu odpowiada Michał “Eprom” Baj, którego praca nad miksem i masteringiem doskonale dopełnia całość. Oprawa graficzna to dzieło Karoliny Zajączkowskiej, a sama okładka została namalowana na płótnie przez Zbioka Czajkowskiego.

Leave a Reply