“Mgła na torach”, czyli kolejny singiel zespołu Happysad

Klip do piosenki “Mgła na torach” zespołu Happysad złożony został z fotografii i filmów jakie grupa nakręciła podczas wszystkich sesji nagraniowych do płyty, oraz ostatniego wyjazdu na obóz kompozycyjny do chaty Obidza 438. To już czwarty teledysk promujący płytę “Rekordowo Letnie Lato”.

fot. Marcin Ślusarczyk

Materiał na nową płytę Happysad powstał podczas dwóch słonecznych obozów kompozycyjnych późnym latem 2017 w Zdorach i wiosną 2018 roku w Cisnej.

„Pogoda dopisywała, słońce grzało, więc i nasze nastawienie było inne niż przy komponowaniu poprzedniej płyty. Mieliśmy w sobie dużo luzu i wolności. Wydanie ósmego krążka zbiega się z osiemnastoma latami funkcjonowania na scenie, co jest w jakiś sposób symboliczne i utwierdza nas w przekonaniu, że nikomu nie musimy już nic udowadniać. Mamy nadzieję, że słychać to na tej płycie wyraźnie” – mówi Kuba Kawalec.

Realizacją i produkcją płyty “Rekordowo Letnie Lato” zajęli się Bogdan Kondracki i Marcin Bors. Swój udział w jej powstawaniu mieli także Jacek Miłaszewski i Paweł Cieślak.

Happysad – “Rekordowo letnie lato” [RECENZJA]

 

 

Dodaj komentarz