„Gwiazdy” to najnowszy singiel Tribbsa i Justyny Steczkowskiej, otwierający nowy rozdział artystki w świecie melodic techno.
fot. materiały prasowe
To muzyczna podróż przez momenty oddalenia od siebie, aż do chwili ponownego odnalezienia kierunku i powrotu do własnej duszy. Nowoczesna, klubowa produkcja nadaje utworowi taneczny, ale jednocześnie emocjonalny wymiar, budując przestrzeń, w której dźwięk staje się doświadczeniem.
Reelsy z fragmentem utworu osiągnęły już kilka milionów wyświetleń i spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów, zapowiadając jeden z najmocniejszych letnich hitów.
Zaskakujący duet? Skolim i Justyna Steczkowska w utworze „Mamacita”

![Lunatic Soul – „Transition II” [RECENZJA]](https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/wp-content/uploads/2026/07/Lunatic-Soul-Transition-II-2026.jpg)





Dodaj komentarz