Wraz z premierą drugiej płyty Rubensa, w sieci pojawił się teledysk do nowego singla – „Miałaś tu ze mną być”.
Artysta zabiera słuchaczy w pełną emocji przejażdżkę po altrockowych brzmieniach.
Okres od wydania debiutu to był istny rollercoaster na każdej płaszczyźnie i w każdym wymiarze. Moje życie ponownie stanęło na głowie i wykonało kilka spektakularnych piruetów. O tym właśnie jest ta płyta. No i na ostatniej prostej – na kilka dni przed oddaniem do produkcji albumu w wersji CD – podczas jazdy rowerem, bez tytułowej “trzymanki”, zdałem sobie sprawę, że zawsze kiedy mogę właśnie tak jadę. Na rowerze i w prozie życia również. Powiem więcej – nie potrafię inaczej i totalnie to uwielbiam. Biorę życie pełnymi garściami. Zapraszam na wspólną, pełną emocji przejażdżkę!
Rubens z kolejną odsłoną nowej płyty. Singiel „Rzeka, która płynie w dwóch kierunkach” już dostępny

![Mieczysław Kosz – „Ikar. Solo na Jazz Jamboree” [RECENZJA]](https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/wp-content/uploads/2026/06/Mieczyslaw-Kosz-Ikar.-Solo-na-Jazz-Jamborre.jpg)
![30 lat później. Big Day – „Dzień trzeci” [RECENZJA]](https://polskaplyta-polskamuzyka.pl/wp-content/uploads/2026/04/Big-Day.jpg)




Dodaj komentarz