kilka czułości z albumem “LAWENDA”. Posłuchaj singla “Ja i Ty”

“LAWENDA” to druga płyta zespołu kilka czułości. Album składa się z dziewięciu lawendowych opowieści, które wspólnie tworzą większą historię o poznawaniu siebie. Najnowszym singlem promującym to wydarzenie został utwór “Ja i Ty”, do którego powstał teledysk.

Ja i Ty” to ósma lawendowa opowieść na płycie “LAWENDA” zespołu kilka czułości. Opowieść o tym, jak z dwóch odrębnych światów powstał ten jeden wspólny – lawendowy. A “zamiast biec” wystarczyło “zatańczyć w deszczu”.

fot. materiały prasowe

Czemu LAWENDA? Bo to wyjątkowa roślina, która pobudza wszystkie zmysły. Wszystko jest w niej wyjątkowe – kolor, smak, zapach, a teraz (mamy nadzieję!) również dźwięk! Czy wiedzieliście, że lawenda według dawnych wierzeń przynosi szczęście, urodzaj i dobrobyt, gwarantuje spokój w rodzinie, zapobiega kłótniom, niebezpieczeństwom i przyciąga pozytywne zdarzenia?

Nasza LAWENDA rozkwitła aż do dziewięciu lawendowych piosenek. Do sześciu z nich powstały teledyski. Ostatni, do utworu “Ja i Ty” nakręciliśmy we współpracy z aktorami: Beatą Śliwińską, Jakubem Kwaśniewiczem oraz filmowcem Jankiem Kamińskim i będzie dostępny już niedługo.

Ponadto do każdej piosenki powstała unikatowa okładka stworzona przez wspaniałe artystki i wspaniałych artystów.

*****

kilka czułości to muzyczna podróż poprzez wielobarwne emocje, która pobudzi wszystkie Twoje zmysły. To miętowe piosenki o miłości i lawendowe opowieści o poznawaniu siebie, to szczere teksty wyśpiewywane przez damski wokal i zróżnicowane instrumentarium – wiolonczela, autoharfa, perkusja, kontrabas, gitary, klawisze, ukulele. Swoją debiutancką płytę MIĘTA wydali 29.06.2022 roku. Teraz przyszedł czas na drugi album…

 

Leave a Reply