Natalia Grosiak w solowej odsłonie. Posłuchaj singla “Pod wodą”

Natalia Grosiak, która na co dzień występuje z zespołem Mikromusic, przygotowała kolejną solową niespodziankę. Tym razem jest to urzekający utwór “Pod wodą”.

Natalia Grosiak powraca solowo i po świetnie przyjętym singlu “Jesteś piękny”, wysyła kolejne ciepłe emocje. Utwór “Pod wodą” koncentruje nostalgiczny tekst z alternatywnym brzmieniem.

fot. materiały prasowe

Pod wodą” nabiera wielowymiarowości dzięki kontrastowi poetyckiego tekstu z popową melodią. Rytmiczna perkusja stała się przedziwnym nośnikiem skomplikowanych emocji rozłożonych na czynniki pierwsze, a optymistyczne gitarowe akordy ich przedłużeniem.

Połączenie poetyckości i prostoty tekstu, delikatności z bezpośredniością i „lessmanowskim” brzmienie brzmi znajomo dla  Natalii. Jej przekorę słychać jeszcze wyraźniej w drugim singlu “Pod wodą”. Nie bez powodu mówi się o przeciwieństwach, które się przyciągają – utwór artystki jest tego żywym dowodem. Natalia Grosiak rozważa w nim nad przyszłością, ale nawet te myśli są już nostalgiczne: jutro przeminęło, czas przyspieszył, a tu i teraz to zupełnie inne realia niż te dotychczas znane.

Dla Natalii Grosiak rok 2024 zapowiada się wyjątkowo pracowicie. Praca nad dwoma różnymi projektami wymagają od artystki maksimum zaangażowania, a przede wszystkim – udowadniają jej pracowitość. Solowy projekt Natalii Grosiak kiełkuje nieśpiesznie, lecz zdążył paść na żyzny grunt. “Jesteś piękny”, czyli pierwszy singiel zapowiadający jej debiutancki solowy album delikatnie nakreślił jego kierunek.

 

Siła emocji. Natalia Grosiak z nową piosenką “Jesteś piękny”

Leave a Reply