Pani Bum z wakacyjnym singlem “Delfiny”!

Utwór “Delfiny” powstał podczas wakacji na malowniczej Teneryfie. Pani Bum oczarowana widokiem delfinów, napisała tekst i skomponowała muzykę.

“Delfiny” to opowieść o wolności i marzeniach. Opowiada o tym, żeby zacząć wszystko od początku, cieszyć się każdą chwilą, płynąć przez życie beztrosko jak delfiny. Utwór łączy w sobie elementy popu i elektroniki, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która od razu wpada w ucho.

Charakterystyczny pulsujący beat w połączeniu z delikatnymi, eterycznymi wokalami tworzy hipnotyzujący efekt, który sprawia, że utwór jest idealny zarówno do tańca, jak i do słuchania w domowym zaciszu.

fot. materiały prasowe

Do singla powstał teledysk, wyreżyserowany przez samą artystkę. Zdjęcia kręcone były na basenie w Ośrodku Polonia w Warszawie. Inspiracją były filmy Vesa Andersona. W wideoklipie pojawiają się minimalistyczne, ożywione kadry fotograficzne w pastelowych kolorach. Dominuje motyw wody, minimalizm i styl retro.

W produkcji wystąpiła znakomita tancerka – Kasia Kuzka (jedna z performerek Mariny Abramovic). Za kamerą stanął Bartosz Szymanek. Klubowa wersja tego utworu autorstwa dj’a Carmona & Jose Rodrigueza, powstała na słonecznej Ibizie i również ukaże się podczas tych wakacji.

*****

Pani Bum to performerka – dj’ka, wokalistka, instrumentalistka, coach muzyczny, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Jej twórczość charakteryzuje się bogatymi aranżacjami, nowatorskimi pomysłami i niezapomnianymi melodiami, które potrafią zachwycić słuchaczy w każdym wieku.

Artystka posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne – występowała w najlepszych klubach w Warszawie. Jurorka w programie All Together Now.

Na swoje występy zaprasza performerów, tancerzy, przygotowuje wizualizacje i projektuje kostiumy. Artystka prowadzi swój Talk Show – rozmawia (nie) tylko o muzyce z ciekawymi ludźmi ze świata kultury.

Pani Bum ma na swoim koncie autorski album „Królowa balu” wydany pod swoim imieniem i nazwiskiem jako Marta Baum w 2022 roku.

 

fot. materiały prasowe

3 odpowiedzi na “Pani Bum z wakacyjnym singlem “Delfiny”!”

Leave a Reply