Alicja prezentuje singiel “w co dziś grasz?” i zapowiada debiutancki album!

“w co ty dziś grasz?” jest ostatnim singlem przed premierą płyty Alicji Szemplińskiej. Kiedy premiera?

Nowa piosenka, wyprodukowana przez renomowany duet producencki w składzie Marek Piotrowski i Bartek Królik, stanowi zapowiedź jej wyczekiwanego debiutanckiego albumu “nie wracam”, który ukaże się 28 czerwca.

“w co ty dziś grasz?” nie tylko pokazuje wokalną wszechstronność Alicji, ale także podkreśla jej zdolność do płynnego łączenia różnych stylów muzycznych. Nowy singiel z nadchodzącego albumu “nie wracam” mocno zapowiada, że jego wydanie okaże się przełomowym krokiem w karierze młodej artystki. Dzięki chwytliwym hookom, współpracy z Hodakiem i świetnej produkcji, “w co ty dziś grasz?” ma szansę stać się letnim przebojem.

fot. materiały prasowe

Hodak dodaje utworowi unikalnej dynamiki, jego płynne i rytmiczne wersety doskonale uzupełniają soulowy głos Alicji, tworząc fuzję, która jest zarówno świeża, jak i zaraźliwa. Hodak, znany ze swoich lirycznych umiejętności i charakterystycznego stylu, wnosi do utworu surową i autentyczną energię, sprawiając, że “w co ty dziś grasz?” wyróżnia się spośród innych piosenek.

Alicja, znana ze swoich potężnych wokali i emocjonalnej interpretacji, zyskała szerokie uznanie po wygranej w dziesiątej edycji “The Voice of Poland” w 2019 roku. Od tego czasu konsekwentnie buduje swoją reputację jako jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek w Polsce. Młoda piosenkarka przyznaje, że potrzebowała czasu, aby nabrać odwagi do pokazania siebie taką, jaką jest naprawdę. Na nadchodzącym albumie znajdziemy niezwykle osobiste teksty, poruszające tematy ważne dla Alicji oraz jej bliskich. Artystka zawarła w nich swoje odważne przemyślenia oraz przeżycia z ostatnich kilkunastu miesięcy.

 

Leave a Reply