Robert Cichy feat. Piotr Zioła w utworze “Dobra”!

Narodowe Centrum Kultury prezentuje piąty singiel promujący album „Spacer po Warszawie” – utwór „Dobra” Roberta Cichego z udziałem Piotra Zioły.

Poprzednie single – „Nowolipki” Ani Dąbrowskiej, „Grzybowska” Magdy Dubrowskiej, „Miodowa” Baranovskiego oraz „Rozbrat” Natalii Nykiel – cieszą się dużą popularnością wśród słuchaczy.

Za kompozycję i produkcję „Dobrej” odpowiada Robert Cichy. Tekst napisał i zaśpiewał Piotr Zioła, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie muzycznej.

Spacer po Warszawie” to projekt muzyczny stworzony ze współpracy Narodowego Centrum Kultury, Roberta Cichego oraz zaproszonego przez niego artystów. Na płycie znalazło się dziesięć utworów, których głównym tematem są wybrane warszawskie ulice.

Do kompozycji Roberta Cichego teksty napisali i zaśpiewali: Ania Dąbrowska, Robert Gawliński, Piotr Zioła, Natalia Nykiel, Baranovski, Kev Fox , Karolina Czarnecka, Barbara Wrońska, Magda Dubrowska i Ugorna. Każdy z nich opowiada historie oraz wydarzenia, które miały miejsce lub mogły się wydarzyć na warszawskich ulicach. W utworach znajdziemy również osobiste spojrzenia artystów na życie w Warszawie.

Premiera albumu zaplanowana jest na 12 lipca br., a projekt będzie można również zobaczyć i posłuchać na żywo podczas warszawskiej odsłony Męskiego Grania.

 

Kolejna odsłona “Spaceru po Warszawie”. Natalia Nykiel i Robert Cichy w utworze “Rozbrat”

Leave a Reply