Taco Hemingway wyprzedał PGE Narodowy! Finałowe afterparty 1-800-TOUR w klubie Progresja

Taco Hemingway bije rekordy popularności. Nie dość, że jego najnowsza solowa płyta “1-800-OŚWIECENIE” już dawno przekroczyła poczwórny platynowy nakład (ponad 120 tys. sprzedanych egzemplarzy) to promująca ją trasa koncertowa zaliczyła właśnie SOLD OUT.

fot. materiały prasowe

Wyprzedane zostały wszystkie bilety, łącznie z finałowym koncertem na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta przygotował jednak dla fanów kolejną niespodziankę!

Po blisko 2-letniej przerwie Taco Hemingway powrócił z nową siła i energią, a przede wszystkim gruntownie rozbudowanym repertuarem koncertowym. Zbliżające się do finału 1-800-TOUR promuje bowiem najnowszy album artysty, który ukazał się dokładnie 22 września. Płyta “1-800-OŚWIECENIE” cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczy m.in. poczwórny platynowy nakład (ponad 120 tys. sprzedanych egzemplarzy), przyznany przez ZPAV.

Na trasie 1-800-TOUR, obejmującej swym zasięgiem Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawę, artyście towarzyszą na scenie (w różnych konfiguracjach) m.in. Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Grzegorz Turnau, Edyta Bartosiewicz, OKI, Bedoes 2115, Otsochodzi, CatchUp, schafter czy Gruby Mielzky.

Jakby tego było mało na każdym z koncertów Taco można kupić limitowany merch rapera (koszulki, bluzy, czapki) oraz szeroki asortyment płytowy labelu 2020. W sobotę 22 czerwca dostępne będą nie tylko najnowsze wydawnictwa labelu, ale także wiele archiwalnych i nieosiągalnych itemów kolekcjonerskich. Specjalnie na finałowy koncert w stolicy i z uwagi na trwające mistrzostwa piłkarskie EURO 2024 do sprzedaży trafią też trzy unikatowe wzory koszulek. Dwa z nich to piłkarskie projekty autorstwa Holaka, natomiast trzeci to okolicznościowy wzór prosto od wlodi4444. Co ważne stoiska z merchem znajdą się nie tylko wewnątrz PGE Narodowego, ale również przed bramą nr 2, a więc w ogólnodostępnej strefie. Ten punkt zacznie działać już o godz. 13:00.

Po finałowym koncercie na PGE Narodowym organizatorzy zapraszają wszystkich fanów na oficjalne afterparty, które odbędzie się w klubie Progresja. Start wydarzenia planowany jest na godzinę 22:30.

 

Leave a Reply