Madox z nowym singlem “Dans Mon Coeur”

„Dans Mon Coeur” to najnowszy singiel Madoxa, który promuje jego najnowszy album pt. „ÉCHO”.

Fragmenty „Dans mon coeur” pojawiły się wcześniej  w uwielbianym przez fanów #hot16challenge w 2020 roku. W nowo napisanym tekście do utworu, Madox bawi się słowami „ciało” oraz „serce”, które mieszają się ze sobą, jakby artysta sam nie wiedział, czy to, co czuje, dzieje się w jego sercu, czy tylko ciele. Tematyka może się wydać tajemnicza, a wręcz mistyczna. Wszystko podlane jest mrocznym sosem nowoczesnej elektroniki, a artysta czaruje słuchacza, śpiewając dotąd nigdy nie słyszanym niskim barytonem. Za kompozycję i produkcję utworu odpowiada Madox wraz z Wojtkiem Trusewiczem.

fot. materiały prasowe

„ÉCHO” to najnowszy album Madoxa, który zapowiada jego powrót na muzyczną scenę. W skład albumu wchodzi 7 utworów, z czego część pojawia się w nieznanych dotąd wersjach. Tym wydawnictwem artysta postanowił podsumować swoją działalność muzyczną na przestrzeni ostatnich lat.

Premiera albumu odbyła się 1 czerwca 2024. Wydawnictwo ukazało się dotychczas jedynie w wersji fizycznej. Premiera „ÉCHO” na platformach streamingowych zaplanowana jest na 12 lipca 2024.

 

Leave a Reply