LARK prezentuje nowy singiel “Mesmerize Me”

“Mesmerize Me” to trzeci singiel rockowego zespołu LARK z ich debiutanckiego albumu “Antarctica”. Do utworu powstał animowany teledysk.

Autorem animowanego klipu jest Michał Kwiatkowski. Piosenka opowiada o tym, żeby bezrefleksyjnie nie ulegać niczyim manipulacjom, zawsze mieć własne zdanie, walczyć o siebie i swoje prawa.

Debiutancka płyta LARK ukazała się we wrześniu 2023 nakładem wytwórni Sliptrick Records. Album został bardzo dobrze przyjęty przez dziennikarzy w Polsce i całej Europie. W marcu i kwietniu 2024 roku zespół, jako gość specjalny, wziął udział we wspólnej trasie koncertowej z legendą polskiego heavy metalu, zespołem HUNTER, z którym wspólnie zagrał 10 koncertów promujących ich debiutancki album.

fot. materiały prasowe

Obecnie zespół koncentruje się na organizacji kolejnych działań promocyjnych oraz koncertów w Polsce, a wkrótce również w Europie. W przygotowaniu jest także kolejny album, a praca w studio rozpocznie się już od lipca. Jesień 2024 zapowiada się bardzo aktywna koncertowo, planowana jest także premiera nowego singla zapowiadającego drugą płytę zespołu. W singlu pojawi się gość specjalny z Wielkiej Brytanii.

*****

Skład: 
Marcin Gądek – Vocals
Tomasz Boruch – Guitar
Mariusz Budzik – Bass
Wojciech Pasek – Drums

 

 

Lark – “Antarctica” [RECENZJA]

Leave a Reply