Małgorzata Ostrowska powraca w wielkim stylu. Posłuchaj nowego singla “Legenda”

Małgorzata Ostrowska, ikona polskiej sceny muzycznej, zaprezentowała nowy singiel pt. “Legenda”.

Przez ponad cztery dekady obecności na największych polskich scenach Małgorzata Ostrowska napisała własną legendę – opowieść o artystce zawsze odważnej, zawsze bezkompromisowej, zawsze intrygującej i inspirującej do wytyczania własnych dróg oraz namawiającej do nie oglądania się za siebie.

fot. materiały prasowe

Jej nazwisko i niezwykle mocny charakterystyczny głos kojarzymy z dziesiątkami przebojów, a “Legenda” niewątpliwie do nich dołączy. W kompozycji Pawła Krawczyka i Rafała Malickiego do słów samej Małgorzaty słychać silną inspirację muzyką lat 80., dekadą, w której artystka zaczynała swoją muzyczną przygodę i od której nie chce się odcinać.

“Legenda” to dla mnie taka zabawa w powrót do źródeł. Trochę muzyczny – dlatego producentem piosenki i całej płyty został znany z zespołu Hey Paweł Krawczyk – ale głównie wizerunkowy. Pisząc tekst, chciałam żeby był pozytywny, optymistyczny. To w moich tekstach wcale nie jest takie oczywiste, ale w dobre, pozytywne rzeczy trzeba uwierzyć. Bo ‘warto czasem królem być’.

Piosenkę można było usłyszeć już na kilku koncertach – najpierw z lekką niepewnością, a potem z wielką przyjemnością obserwowałam ze sceny reakcje słuchaczy. Wierzę, że pokochają “Legendę” tak samo, jak ja. – mówi Małgorzata Ostrowska.

„Legenda” to pierwszy z singli zapowiadających długo oczekiwany, kolejny solowy albumu Małgorzaty Ostrowskiej.

Leave a Reply