Doda i Smolasty we wspólnym singlu “Nie żałuję”. Klip już dostępny!

“Nie żałuję” to prequel historii opowiedzianej w utworze “Nim zajdzie słońce” Dody i Smolastego. Do singla powstał pełen metafor teledysk.

Aquaria dopływa do brzegu… I to właśnie utwór „Nie żałuję” kończy tę erę. Po podwójnie diamentowym wielkim hicie „Nim zajdzie słońce”, czas na prequel opowiedzianej w nim historii.

fot. materiały prasowe

Artystka do produkcji teledysku zaangażowała tego samego reżysera, Piotra Zajączkowskiego, aby zachować ciągłość historii i spójność obrazu. Jest to kolejny teledysk Dody pełen metafor, którymi artystka posługuje się, aby pobudzić widza do uruchomienia wyobraźni i odnalezieniu w singlu, a także w klipie swojej osobistej historii.

Żal po rozstaniu z drugim człowiekiem, życie przeszłością w poczuciu straty i krzywdy blokuje nas przed pójściem do przodu. Więzi nasze umysły i zamyka na przyszłość. Cela jest więc tego symbolem. Pomimo, iż widzimy przyszłość (scena kiedy Doda spogląda w ułamki lustra) to żal staje się silniejszy… ale kiedy podczas gry w kości wypada 3 x NIE ŻAŁUJĘ, wtedy nasza bohaterka odzyskuje wolność. Wygrywa grę ze swoim największym wrogiem, czyli sobą.

Nie żałuję” to utwór o tym, aby mimo złamanego serca spojrzeć na przeszłość z innej perspektywy i dla dobra samego siebie żyć, nie oglądając się za siebie. Chociaż czasami, jak to w życiu bywa, przeszłość lubi deptać po piętach…

 

Kolejny singiel Dody. Teledysk do utworu “Mama” z udziałem dzieci z domów dziecka

Leave a Reply