Daria Zawiałow z teledyskiem do “Dziewczyny Pop” nakręconym w Miami!

Po sukcesie czterech singli z czwartego studyjnego albumu Darii Zawiałow, który w niecałe cztery miesiące od premiery pokrył się platyną, pora na “Dziewczynę Pop” w zupełnie nowej odsłonie. Właśnie światło dzienne ujrzał klip do piosenki otwierającej płytę. Teledysk został nakręcony w Miami.

Oddaję w Wasze ręce obrazek do tytułowej piosenki. To jeden z najbardziej osobistych dla mnie utworów, oparty wyłącznie na osobistych wydarzeniach z życia Darki. Opowieść o czasach liceum, o trudnościach związanych z dorastaniem. O losach nastolatki, która w wieku 15 lat opuściła rodzinny dom w pogoni za marzeniami. I o 10 latach walki o te marzenia, które ruszyły z kopyta dopiero wraz z premierą albumu „A Kysz”. Warto było czekać. – mówi Daria.

fot. materiały prasowe

Reżyserem jest Nikodem Marek, odpowiedzialny za wcześniejsze klipy do singli z albumu. I choć nietrudno o wspólny mianownik dla wszystkich produkcji, to ta odsłona „Dziewczyny Pop” wydaje się najbardziej intymną i osobistą spośród nich. Nie bez powodu to właśnie ten „rozdział” został dopisany we współpracy z marką, która jest bliska jej stylowi życia i która – tak jak ona – realizuje coraz odważniejsze marzenia i cele.

 

Leave a Reply