Kasia Lins i Szczyl w nowym projekcie Nene Heroine

W nowym projekcie Nene Heroine wzięli udział – Kasia Lins i jan tymoteusz (Szczyl).

Nene Heroine: in three colors [live] to projekt jakiego jeszcze nie było na polskiej scenie muzycznej. To live video album łączący w sobie post-rockowe brzmienia alternatywnego zespołu Nene Heroine z głosami sceny popularnej w wyjątkowej formie video.

Zaproszenie do projektu Kasi Lins oraz jana tymoteusza – zupełnie nowego alter ego cenionego artysty Szczyla, ukazuje zupełnie nowy kolor, zarówno Nene Heroine, jak też ich gości. To nieoczywiste spotkanie zaowocowało barwami, których wcześniej żaden z artystów nie zaprezentował w swojej karierze solowej.

fot. Adrian Kaczmarek

Album składa się z trzech autorskich utworów nagranych podczas jednej sesji w trójmiejskim klubie B90, zabierając odbiorców w podróż do całkiem innych światów, zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Każdy utwór jest zrealizowany w innym stylu reżyserskim, podkreślając charakter każdego z artystów. Sferę wizualną i koncept realizacji opracował reżyser Maciej Aleksander Bierut i operator Karol Łakomiec, którzy w industrialnej przestrzeni stworzyli nieszablonowe nagranie z tego spotkania, tworząc jedno nieprzerwane doświadczenie – w trzech kolorach. NH: in three colors [live] to trzy odrębne światy, które przenikając się tworzą niepowtarzalne doświadczenie audiowizualne.

 

Kasia Lins – “Omen” [RECENZJA]

Leave a Reply