BLASKI z nowym singlem “Lepiej” [PREMIERA]

“Lepiej” to nowy singiel małżeńsko-artystycznego duetu BLASKI. Jak informują artyści: “to nasza najnowsza opowieść o nadziei i szklance pełnej do połowy”.

fot. Paulina Holtz

BLASKI to duet małżeński i artystyczny. Inspirują się alternatywą, popem, latami 80-tymi, muzyką elektroniczną. Utwory jakie tworzą są wypadkową emocji i wrażliwości dwojga podobnie patrzących na świat ludzi.

Lepiej” to czwarty singiel zapowiadający pierwszy album duetu zatytułowany “Rozstaje“.

“Do komponowania piosenki “LEPIEJ” podchodziliśmy kilkakrotnie. Bardzo się baliśmy, że jest w nim dużo goryczy, więc szukaliśmy sposobu, żeby go „odciążyć”. Dopiero po decyzji, że opieramy to na ukulele, a potem „doprawiamy” elektroniką okazało się, że to pracuje. Poszukiwanie odpowiednich elektronicznych barw odnalazło się w przemodelowanym wokalu, który nagrywaliśmy osobno. To był długi i bardzo przyjemny okres poszukiwawczy. Oddajemy w Wasze ręce i uszy nowy singiel „Lepiej”. To nasza najnowsza opowieść o nadziei i szklance pełnej do połowy.”

Duet tworzą Aneta Todorczuk i Michał Lamża.

ANETA TODORCZUK – aktorka, wokalistka, autorka tekstów. Gra, śpiewa, pisze o tym, co czuje. W każdej z tych trzech rzeczy wypowiada się zawsze szczerze.

MICHAŁ  LAMŻA – kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Autor muzyki do wielu spektakli teatralnych i telewizyjnych. Łatwość gry na wielu instrumentach i swoboda poruszania się w różnych gatunkach czyni z niego oryginalnego twórcę sceny muzycznej.

*****

Słuchaj singla “Lepiej” w serwisach cyfrowych: https://adm.ffm.to/lepiej

 

Leave a Reply