MENT i Piotr Odoszewski w utworze “Do Ciebie”

MENT – czołowy producent muzyczny oraz Piotr Odoszewski – którego duet z Paulą Biskup stał się viralem na TT i otarł się o TOP10 Spotify, stworzyli wspólnie singiel “Do Ciebie”.

Słychać w nim zarówno charakterystyczne dla MENTA – świeże, elektroniczne, upbeatowe brzmienia, przywołujące na myśl Andersona Paaka i Kaytranady – jak i wyjątkową wrażliwość Piotra Odoszewskiego, obok której nie sposób przejść obojętnie.

fot. materiały prasowe

Do Ciebie” to trzeci singiel promujący debiutancki album, za którego produkcję odpowiada autor całego konceptu – MENT. To także swoiste muzyczne domknięcie “miłosnego tryptyku”. Po wcześniejszych: balladowym “Oszaleję” z Julią Wieniawą i tanecznym “Czikame” z Ofelią, MENT wraz z Piotrem Odoszewskim zapraszają nas w lekko nostalgiczną podróż. Inspirując się tym co najlepsze we współczesnej muzyce z pogranicza elektroniki, popu i r&b – otrzymujemy gorzką historię o niewypowiedzianych na głos żalach, pretensjach i tęsknotach. Zaśpiewany przez Piotra tekst (jest także jego autorem) idealnie odnajduje się w przestrzennej produkcji, której świetnie słucha się w każdym otoczeniu.

Fajnie wyrwać się ze swojej strefy komfortu i zrobić coś w zupełnie nowej stylistyce, wraz ze Staszkiem Szulgą napisaliśmy tekst, Ment wyprodukował, ja zaśpiewałem. Co za trio! – mówi Piotr Odoszewski.

Singlowi towarzyszy energetyczny teledysk – selfie video – który świetnie oddaje energię obu artystów.

 

Paula Biskup i Piotr Odoszewski łączą siły w utworze “Nie szkodzi”

Leave a Reply