Natalia Lesz prezentuje nowy singiel “Warszawski deszcz”

“Warszawski deszcz” to nowy singiel Natalii Lesz, która tym razem zapowiada wydanie “dorosłego” albumu.

Piosenka “Warszawski deszcz” to kolejny emocjonalny głos w wykonaniu Natalii Lesz, która wraz z Magdaleną Wójcik zabiera słuchaczy w podróż przez wspomnienia i tęsknotę. Tekst porusza temat utraconych emocji, rozczarowań oraz trudności w relacji, malując melancholijny obraz przeszłości z Warszawą w tle.

fot. Dagmara Szewczuk

Autorzy muzyki, Natalia Lesz, Marek Dziedzic i Magdalena Wójcik, stworzyli dźwięki idealnie współgrające z głębokimi emocjami zawartymi w tekście. Natomiast reżyser teledysku, Adam Romanowski, w sposób nowoczesny i artystyczny przekazał emocje utworu, łącząc minimalistyczne kadry z dynamicznymi ujęciami miejskiej Warszawy. Całość teledysku, zrealizowana smartphonem i w formacie pionowym, przypomina intymny zapis emocji Natalii w postaci wizualnego notesu.

Nowoczesne dźwięki oraz starannie wybrane teksty, nawiązujące do poezji aktorskiej, są charakterystycznymi cechami twórczości Natalii Lesz. Kolejne single pozostawiają fanów w oczekiwaniu na jeszcze więcej emocji i muzyki, które znajdą się na albumie artystki.

 

Natalia Lesz z nowym utworem “Wierszem lubimy przeklinać”

Leave a Reply