Ikarus Feel powraca z nową energią. Posłuchaj singla “Mayday”!

Ikarus Feel wydał swój nowy singiel “Mayday”. To krok zespołu w kierunku indie-popowego brzmienia, łączącego wyraziste teksty z chwytliwymi melodiami.

“Mayday” to odważna propozycja w dzisiejszym mainstreamie, powiew autentyczności której jakże teraz brakuje. Szybki indie-popowy numer w klimacie “dark disco” z nieoczywistym tekstem, który porywa tłumy na koncertach, zostaje przeniesiony na nagranie studyjne – mówią artyści.

fot. Adam Słaboń

Ikarus Feel to zespół z Lublina, składający się z Daniela Gorala (wokal), Czarka Dziadosza (perkusja) i Bartłomieja Cioczka (gitara), działa na polskiej scenie muzycznej od 2019 roku. Chłopaki od początku pracują z Arkiem Koperą z Black kiss records, który współpracował z Dawidem Podsiadło, Darią Zawialow i wieloma innymi artystami. Ich wcześniejsze dokonania, w tym 6 singli i debiutancki album, zyskały uznanie zarówno wśród krytyków, jak i publiczności, z ponad 777 tysiącami wyświetleń na YouTube i 828 tysiącami odtworzeń na Spotify. W 2021 roku wystąpili na festiwalu JAROCIN, gdzie zdobyli nagrodę publiczności. Zespół eksploruje różne gatunki rocka (m.in. rock alternatywny i indie rock).

“Mayday” zapowiada drugi album zespołu, który obiecuje być jeszcze bardziej ekscytujący i przełomowy niż poprzednie dokonania. Zespół Ikarus Feel kontynuuje swoją misję eksplorowania granic rockowej muzyki, nie unikając trudnych tematów i wciąż zachowując dziecięcą szczerość, która stała się ich znakiem rozpoznawczym.

Singiel “Mayday” dostępny w serwisach cyfrowych: https://ikarusfeel.lnk.to/Mayday

 

fot. okładka singla

Leave a Reply