Łydka Grubasa i Kwiat Jabłoni z nową wersją utworu “Wzięli zamknęli mi klub”

Łydka Grubasa łączy siły z Kwiatem Jabłoni i zaprezentowali nową wersję utworu “Wzięli zamknęli mi klub”. W nagraniu teledysku także udział wzięli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

Jest to kolejny singiel promujący najnowszy album Łydki – “ĘĆ”, który ukazał się pod koniec minionego roku.

fot. materiały prasowe

Teledysk został zrealizowany w warszawskim klubie Hybrydy przy udziale ponad dwustu fanów, którzy odpowiedzieli na wezwanie zespołu. Maciej “Ziggy” Charytoniak, gitarzysta, dziękuje fanom za stworzenie niesamowitej atmosfery podczas nagrania:

“To był szok, jeden post na mediach i zameldowało nam się ponad 200 osób! Nierzadko musieli przemierzyć setki kilometrów, żeby pojawić się na planie. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z rezultatu, ze współpracy ze studiem Przedmarańcza, a przede wszystkim z tego, jak cudownie udało uchwycić się piękno i klimat rockowego podziemia.”

Bartosz “Hipis” Krusznicki, wokalista zespołu, komentuje:

“Z Jackiem i Kasią poznaliśmy się podczas nagrań. Byliśmy zaszczyceni współpracą, sami będąc ogromnymi fanami Kwiat Jabłoni. Utwór wyszedł kapitalnie i jest asem na płycie. A to że Kwiatki wystąpili z nami na klipie to już w ogóle niesamowita sprawa. I powiem po cichu, rock and rollowe wydanie bardzo nam wszystkim przypasowało.”

Utwór znalazł się na albumie “ĘĆ” Łydki, wydanym w 2023 roku. Oprócz licznie zaproszonych gości, takich jak JelonekTitus (Acid Drinkers), Dżej Dżej (Big Cyc), Tomson (Afromental), Czesław MozilŁukasz Drapała czy Rasta (Decapitated), na płycie znalazł się również cover Kwiatu Jabłoni.

 

Leave a Reply