Iwo Monroe z debiutanckim singlem “Wanna Chill”!

Iwo Monroe to świeża krew na rynku muzycznym. Młody artysta właśnie wydał debiutancki singiel “Wanna Chill“.

Młody artysta polskiego pochodzenia, który postawił swój American Dream na tworzenie jakościowych materiałów skierowanych szczególnie (ale nie tylko!) do młodego pokolenia. W swojej twórczości porusza współczesne problemy, a także nakłania do rozważania nad swoim aktualnym życiem. Niech Was nie zwiedzie tytuł, bo utwór jest w języku polskim.

fot. materiały prasowe

Utwór “Wanna Chill” nawiązuje do takiego momentu wżyciu, przez który każdy przechodzi, przechodził lub będzie przechodzić. Momentu, w którym zatracamy się w dobrodziejstwach nocnego życia, nawiązywania mniej lub bardziej znaczących relacji, które często okazują się toksyczne. Niejednokrotnie taki tryb życia prowadzi do różnego rodzaju problemów – mówi o singlu artysta.

W utworze Iwo zachęca do tymczasowego odcięcia się od pokus, aby zaoszczędzony czas przeznaczyć na autorefleksję skłaniającą do podjęcia zmian w swojej dalszej egzystencji. Nie bez powodu teledysk do singla został nagrany w Las Vegas, które potocznie nazywane jest “Miastem Grzechu”, a artysta nie wyszedł nawet z domu.

Przekaz jest prosty – to od każdego z nas zależy jakie decyzje podejmie i czy jest w stanie oprzeć się pokusom nocy – dodaje Iwo.

Słuchaj w streamie: https://e-muzyka.ffm.to/iwomonroewannachill

 

2 odpowiedzi na “Iwo Monroe z debiutanckim singlem “Wanna Chill”!”

Leave a Reply