Refleksje i klimat lat 80. Piotr Prysiaznik prezentuje nowy singiel “Jak zatrzymać…”

“Jak zatrzymać…” to najnowszy singiel Piotra Prysiaznika, który zapowiada jego EP-kę zatytułowaną “Cztery pory roku”.

Pierwszy utwór z tego mini albumu “A gdyby tak…” zawierał tematykę wiosenną. Najnowszy singiel “Jak zatrzymać…” zaprasza do magicznego światka dźwięków i emocji, a więc tym razem zostajemy przeniesieni do malowniczego krajobrazu jesiennego.

Ta piosenka to jak podróż przez złociste liście, delikatne szelesty wiatru i tchnienie jesiennej magii. Piosenka zachwyca swoim malowniczym językiem i sugestywnie ukazanymi emocjami, związanymi z mijającymi porami roku. To poezja, która skłania do refleksji nad ulotnością czasu i pięknem jesieni.

fot. materiały prasowe

Muzyka i tekst niezwykle plastycznie malują obraz jesiennej natury, podkreślając jednocześnie tęsknotę za przemijającymi chwilami i próbą zatrzymania ulotności czasu.

Tekst do piosenki napisał Zbigniew Leszczyński, na co dzień związany z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu, gdzie pracuje jako perfuzjonista. Oprócz pracy zawodowej ratującej życie ludzkie, spontanicznie  pisze teksty. Kompozytor i wykonawca piosenki Piotr Krzysztof Prysiażnik na co dzień jest muzykiem klasycznym, skrzypkiem Opery Berlińskiej.

Do piosenki zrealizowany został teledysk, który jest to swoista przejażdżką w czasie ulicami miasta Opola. W teledysku wykorzystano fragmenty z prywatnych archiwów Piotra Krzysztofa Prysiażnika. W szczególności warte wspomnienia są dwa fragmenty, które powstały w czasie ostatniego spotkania z jego serdecznym przyjacielem, perkusistą zespołu Kombi – Jasiem Plutą.

*****

“Jak zatrzymać…” to kompozycja, gdzie łączy się melodia lat 80. z elektroniką, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Odkryj tę piosenkę na naszym portalu internetowym i pozwól sobie na chwilę oderwania od rzeczywistości, zanurzając się w nostalgicznych dźwiękach, które przeniosą Cię w magiczny świat “jesiennych refleksji”. Jego niezwykła atmosfera oraz połączenie lat osiemdziesiątych z popową elektroniką sprawią, że doświadczysz niezapomnianego muzycznego doznania.

Autorzy piosenki, czyli kompozytor i wykonawca Piotr Prysiażnik oraz twórca tekstu Zbigniew Leszczyński od lat są związani z Opolem.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply