empati feat. Martyna z albumem “piosenki księżycowe”. Posłuchaj singla “w blasku księżyca”

empati zaprasza nas do przeniesienia się w muzyczną przestrzeń, którą nazwał „piosenki księżycowe”. Mini album składający się z dwóch piosenek jest już dostępny, a singlem promującym to wydarzenie został utwór “w blasku księżyca”.

piosenki księżycowe” to owoc wyjątkowych historii na osi mojego życia, które swój początek miały ponad dwadzieścia lat temu. Jest to również inna strona wrażliwości empati. Ich wspólny mianownik to księżyc, romantyczna relacja dwojga ludzi i ulotność chwili. Kompozycje powstały do wierszy dwóch poetów Tomasza Jastruna i Marcina „Kamyka” Kurcbucha. Męski głos empati i żeński Martyny z klimatyczną gitarą akustyczną stworzyły „księżycowy” klimat poezji muzyki i muzyki poezji. „nie było nikogo oprócz nich…”.

fot. okładka singla (Olga Mazur)

Album „piosenki księżycowe” dostępny jest na portalach streamingowych m.in Spotify, Tidal, AppleMusic oraz do kupienia w formacie mp3 w sklepie internetowym empik.com.

*****

empati – piosenkarz, piosenkopisarz, gitarzysta, kompozytor, aranżer, artysta tworzący muzykę łączącą różne style muzyczne z oryginalnym tekstem.

Tomasz Jastrun – poeta, prozaik, eseista, felietonista, krytyk literacki, autor książek dla dzieci, długoletni współpracownik paryskiej „Kultury”, a także dziennikarz.

Marcin „Kamyk” Kurcbuch – poeta, pisarz, artysta, filolog polski.

*****

Słuchaj w serwisach cyfrowych: https://linktr.ee/empatimusic

 

Leave a Reply