Daria Zawiałow z niespodzianką dla fanów. “Dziewczyna pop” w koncertowej odsłonie

Obecnie Daria Zawiałow jest w trasie promującej album “Dziewczyna pop”. Z tej okazji artystka przygotowała niespodziankę dla fanów.

Czwarty studyjny album artystki był jedną z najbardziej oczekiwanych premier ubiegłego roku. „Dziewczyna pop” w niecałe cztery miesiące od premiery pokryła się platyną, podobnie jak dwa single z płyty: „FIFI HOLLYWOOD” i „Z Tobą na chacie”, a dwa kolejne: „Złamane serce jest OK” i „SUPRO” zyskały miano złotych! Z tej okazji artystka, będąca w trakcie trasy promującej album, przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę.

Wspomniane przeboje z płyty mogliśmy usłyszeć na żywo m.in. na premierowym koncercie w grudniu na warszawskim Torwarze. Recenzje nie pozostawiły wątpliwości, że mieliśmy do czynienia z dopracowanym w najdrobniejszych detalach widowiskiem. Koncert składał się z trzech części, które oddzielały od siebie prywatne materiały video z realizacji klipów w Stanach Zjednoczonych, a całość odbyła się na trzech scenach, na których wybrzmiał żywiołowy repertuar złożony z piosenek ze dobrze przyjętego albumu „Dziewczyna pop” i najważniejszych utworów Darii z poprzednich płyt. Wydarzenie uświetnili swoimi wykonaniami Mela Koteluk i Dawid Podsiadło. Teraz artystka dzieli się z fanami wyjątkowym aftermovie zawierającym fragmenty tego niezwykłego koncertu oraz nagrania z backstage’u.

W ubiegłym tygodniu odbył się kolejny koncert z trasy 92’. W wypełnionej po brzegi Ergo Arenie w Gdańsku zaśpiewali Kaśka Sochacka, Kukon i Sokół. A kto pojawi się na scenie we Wrocławiu i kolejnych miastach? Tego Daria zdradzać nie chce, mówiąc tylko, że „Będzie ogień!!!”. A koncerty na Torwarze i Ergo Arenie są tego najlepszą gwarancją!

*****

Przed nami jeszcze cztery koncerty.

09.03.24 / Kraków / TAURON ARENA Kraków
14.03.24 / Poznań / MTP – Pawilon 3A
13.04.24 / Łódź / ATLAS ARENA
28.04.24 / Warszawa / COS TORWAR

 

Leave a Reply